Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

iyi kalite Toplu Tartım Denetleyicisi satış için
iyi kalite Toplu Tartım Denetleyicisi satış için
Ben sohbet şimdi

CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

1 2 3 4 5 6 7 8 9
CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID
Şirket binası Şirket Pazar Bölümü Toplantı Salonu Yüksek / düşük sıcaklık Test Makinası Oda test üretim departmanı Ambar Geliştirme Departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : SUPMETER
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%
Changsha SUPMETER Teknolojik Co, Ltd , Çin Tartı Enstrüman Derneği (CWIA) bir konsey üyesi olarak, tasarım ve imalat tartım / batching kontrol, kuvvet ölçüm denetleyicisi, patlamaya dayanıklı denetleyici ve ilgili sistem uzmanlaşan bir yüksek teknoloji kuruluştur yazılım.

2004 yılında kurulduğundan bu yana, SUPMETER aynı şeyi 'sizin için tatmin edici ürünleri kişiselleştirerek ve sizinle kazan-kazan işbirliği kurmaya' devam ediyor ve 'Metrede Süper Olmak ve Serviste Mükemmel Olmak' konusunda ısrar ediyor. 'Doğru Tartım, Hızlı ve Sürekli Kontrol, Standart İletişim Veriyolu ve Protokol, Endüstriyel Çevreye Uygun' kalite temelinde, SUPMETER, bireysel gereksinimlerinizi karşılamak ve 'Üstün Kalite, Sürekli İyileştirme' kurumsal hedefine ulaşmak için en iyisini yapıyor. Etkili Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti '.

SUPMETER ürünleri, Çin, Almanya, ABD, Kanada, Avustralya, Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Türkiye, Pakistan, Hindistan, Tayland, Vietnam, Filipinler, Malezya, Endonezya, Singapur, Sri Lanka'dan 1000'den fazla tartı ekipmanı üreticisine satılmıştır. Güney Afrika, Nijerya, Zimbabve, İran, Suudi Arabistan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Filistin, Meksika, Brezilya, Arjantin, Venezuela, Honduras, Bolivya, Şili, Peru ve diğer ülkeler ve bölgeler. Ve birçok ünlü işletmeyle uzun vadeli teknik değişim ve ortak geliştirme ilişkisi kurduk. Uluslararası ileri teknolojiyi takip ederek ve uygulayarak dünya çapındaki müşterilerinin her türlü tipik uygulamalarını birleştiren SUPMETER, müşteriler için birden fazla yüksek kaliteli ürün geliştirdi ve tartma, istifleme ve kuvvet ölçüm alanında ünlü bir işletme ve marka haline geldi.

Gelişmemizi daha yüksek verimlilik, daha kaliteli, daha hevesli ve daha uygun fiyatlara sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Dürüstlük, ürün geliştirme ve teknik servisin sadık ekibiniz olarak en iyi seçeneklerden biridir.

Standart ve Ürün Sertifikasyonunu Yürütmek:

  • GB / T 7724-2008 《Elektronik Tartı Ölçer》 PRC Ulusal Standart.
  • GB / T 7724-2008 《Elektronik Tartı Ölçer》 PRC Ulusal Standart.
  • OMIL R76: 2006 《Otomatik Olmayan Tartı Aletleri》 Uluslararası Tavsiye.
  • OMIL R50: 1997 《Sürekli Otomatik Tartım Cihazları》.
  • PRC Onay Sertifikası PA2006F108-43, PA2014F108-43.
  • CE Belgesi No. CPC16 / 042377, TBM16 / 042376.

İletişim bilgileri
CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

Faks: 86-731-85158100

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)